PDF creator download zdarma

Parfemy.cz
Videohry, herní konzoly, Hry počítačové


PDF Creator se nazývá virtuální tiskárnou a poměrně snadno vytváří PDF dokumenty z jakéhokoliv souboru, který je možné vytisknout. Umožní i spojení více souborů do jednoho PDF dokumentu.
PDFCreator lze ovládat v češtině, disponuje poměrně přehledným ovládáním, nastavitelností parametrů pro fonty, grafiku, velikost výstupu na web. Dále výběrem barevného režimu grafických souborů nebo možností zaheslování souboru.
Co je to PDF?
PDF (zkratka anglického názvu Portable Document Format – Přenosný formát dokumentů)je souborový formát vyvinutý firmou Adobe pro ukládání dokumentů nezávisle na softwaru i hardwaru, na kterém byly pořízeny.
Soubor typu PDF může obsahovat text i obrázky, přičemž tento formát zajišťuje, že se libovolný dokument na všech zařízeních zobrazí stejně. Pro tento formát existují volně dostupné prohlížeče pro mnoho platforem, nejznámějším je oficiální prohlížeč mateřské firmy Adobe – Adobe Reader. PDF soubory mají příponu .pdf popřípadě .PDF.
PDF je otevřeným standardem a je snadno přenositelný (jeho reprodukce je nezávislá na použitém softwaru i hardwaru), i proto je velice rozšířený a hojně využívaný. 1. července 2008 byl tento formát publikován jako standard ISO 32000-1:2008 (vycházející z PDF 1.7). Zdroj: Wikipedia